Adanalı Gül Sofrası

Adanalı Gül Sofrası

Gazi Osman Paşa Mah. Fatih Cad. No: 15 Çerkezköy Çerkezköy, Tekirdağ
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Adanalı Gül Sofrası
İbrahim Tunay
Gazi Osman Paşa Mah. Fatih Cad. No: 15 Çerkezköy
Çerkezköy , Tekirdağ
İş Alanları

Şırdan Mumbar

Adanalı Gül Sofrası Olarak Tekirdağ-Çerkezköy De Hizmet Vermekte Olupmumbar Siparişi,şırdan Siparişi,işkembe Dolması,paça Çorbası,kuzu Kelle,büryan Çorbası,içli Köfte,nohutlu Pilav,kuru Fasulyeci Vb. Hizmetlerimiz Devam Etmektedir.

Adanalı Gül Sofrası Hakkında

Adanalı Gül Sofrası olarak Tekirdağ-Çerkezköy de hizmet vermekte olupmumbar siparişi,şırdan siparişi,işkembe dolması,paça çorbası,kuzu kelle,büryan çorbası,içli köfte,nohutlu pilav,kuru fasulyeci vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım