Anod Teknoloji A.Ş.

Anod Teknoloji A.Ş.

Adres: Batı Sitesi Mah. 2306 Cad. No:75 Yenimahalle / Ankara Yenimahalle, Ankara
Mesaj Gönder
Anod Teknoloji A.ş.
Anod Teknoloji
Adres: Batı Sitesi Mah. 2306 Cad. No:75 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Diğer

Anod Teknoloji A.ş. Ankara’Da Tıbbi Cihaz Satış, Bakım-Onarım Ve Yedek Parça Satışı Yapan Bir Firmadır.

Anod Teknoloji A.ş. Hakkında

Anod Teknoloji A.Ş. Ankara’da tıbbi cihaz satış, bakım-onarım ve yedek parça satışı yapan bir firmadır.

Anod Teknoloji A.Ş. 25 yılı aşkın sektör deneyimi ve sağlam bir güvenilirlikle, müşterilere her zaman bir adım önde hizmet sunmaktadır. 2008 yılında kurulan şirketimiz, yenilikçi bir bakış açısı ve ülke ekonomisine katkıda bulunma amacıyla yola çıktı ve o günden bu yana büyük başarılara imza atmıştır.

 

Şirketimizin temel gücü, kurucularımız ve çalışanlarımızın toplamda 25 yılın üzerindeki sektör deneyimine sahip olmalarıdır. Bu tecrübe, müşterilerimize en iyi ürünleri ve çözümleri sunma konusundaki kararlılığımızı destekler. Ayrıca, dünya genelinde 30'dan fazla ülkede sağladığımız servis desteği ile global bir oyuncu olmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Anod Teknoloji, 8 kişilik bir ekip olarak başladığı bu yolculukta bugün 50'den fazla çalışanıyla büyümeye devam etmektedir. Ürünlerimizin satışından servisine kadar her aşamada titizlikle ilgilenen uzman kadromuz, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tutar.

 

Şirketimiz, başlangıçta tek bir ofisle hizmet verirken, şu anda Türkiye genelinde 5 ayrı bölgede ofislerimiz bulunmaktadır. Bu genişleme, müşterilere daha yakın olma ve hızlı çözümler sunma yeteneğimizi artırmamıza yardımcı oldu. Ancak, büyümemiz her zaman dürüstlük ilkesine dayalıdır ve verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu asla ihmal etmeyiz.

 

Anod Teknoloji A.Ş., sektördeki liderliğini ve müşteri odaklı yaklaşımını koruyarak, teknolojik yeniliklere her zaman açık bir şekilde geleceğe doğru ilerlemeye devam edecektir. Müşterilerimize kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya devam ederken, ülke ekonomisine de katkıda bulunmanın gururunu taşıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09.00-18.00
Cumartesi 09.00-15.00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım