Anytime Travel Agency Didim Seyahat Acentası

Anytime Travel Agency Didim Seyahat Acentası

Anytime Travel Hisar.mahallesi Özgürlük Caddesi Atatürk Bulvarı No: 130 Aydın/didim didim, Aydın
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Anytime Travel Agency Didim Seyahat Acentası
Şahin Taylan Ve Zeynel Taylan
Anytime Travel Hisar.mahallesi Özgürlük Caddesi Atatürk Bulvarı No: 130 Aydın/didim
didim , Aydın
Tatil İçin Mükemmel Tatil , Mükemmel Ulaşımla Başlar ... Tam Sigorta Kapı Transfer Hizmeti İçin Özel Kapı İngilizce Konuşma Ve Profesyonel Sürücüler Temiz Güvenilir Ve Bakımlı Araç Filosu Diğer İnsanlar İçin Havaalanında Bekleme Yok % 100 Müşteri Memnuni

Anytime Travel Agency Didim Seyahat Acentası Hakkında

Hakkımızda

Anytime Travel Didim, 2016 yılında kurulmuş olup,  Didyma Altınkum Tur. sey. İnş.Gıd.Hay.ith.ihr.san.ve Tic. Ltd. Şti. nin bir koludur. Anytime Travel  Didim de seyahat acentesi TURSAB üyesidir ve 9513 belge numarası ile A grubu seyahat acentesi işletme belgesine sahiptir.

 

Acentemiz, Ege Bölgesinde  alanında en deneyimli firmalarından biridir. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında havalimanı transferi, araç kiralama, uçak bileti , günübirlik turlar, otel rezervasyonları önemli bir yer tutar.

 

Yenilenen web sitesiyle firmamız haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden hava-limanı transferleri, uçak biletleri, araç kiralama ve otel rezervasyon  ile ilgili irtibata geçiniz   

 

Müşteri ilişkileri departmanımız siz değerli konuklarımızın memnuniyeti için 7/24 hizmet vermektedir. Her türlü sorununuzu bize, memnuniyetle de bizlere anlatınız.        

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım