Arat Kurye & Dağıtım Hizmetleri

Arat Kurye & Dağıtım Hizmetleri

Kasımpaşa Tabakhane Cad.n12/2/3 Beyoğlu, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Arat Kurye & Dağıtım Hizmetleri
Mehmet Öztürk
Kasımpaşa Tabakhane Cad.n12/2/3
Beyoğlu , İstanbul
İş Alanları

Kurye Hizmeti

Arat Kurye Hizmetleri İstanbul İlin Geneline Motorlu Kurye Hizmetleri Günün Her Saatinde Vermekte Olup Sizlerin Acil Gönderileriniz İçin İletişime Geçip Gerçekleştirebilirsiniz. Www.aratkurye.com Wep Sayfamızda Ziyaret Edebilirsiniz.

Arat Kurye & Dağıtım Hizmetleri Hakkında

Kurye Hizmeti

Arat Kurye İstanbul'da çözüm Ortağınız....
Arat Kurye'nin Karmaşık istanbul trafikğinde,kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ofis boy özel posta dağıtımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunmuş olduğu bir hizmettir.Gönderilerilerinizin,hem ekonomik olarak hemde talep edilen hizmete yönelik araçların (motorsiklet,bisiklet,,panelvan vb.) Kulanılmasıyla sizlere sunulan profesyonel çözümün genel adıdır.
 

Ülkemizde yaygın olarak olarak ekonomik gelişmişliği sebebiyle İstanbul'da ihtiyaç duyulmaktadır.
Arat Kurye bu hizmetlerde profesyonel çözümler sunmaktadır.

Arat Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir.7/24 saat çağrı merkezimize ulaşabileceğiniz,motorlu kurye hizmetlerinin adına her türlü ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

Motorlu Kurye Sektöründe en hızlı kaliteli ekonomik profesyonel firmalardan biri olarak sizlere Arat Kurye & Dağıtım Hizmetleri her zaman en uygun ve kaliteli hizmet'i sunmaktadır...

Arat Kurye Hizmetleri belirtmiş olduğunuz adreste gönderinizi vermiş olduğunuz adres bilgileri doğrultusunda gönderinizi Kuryelerimiz tarafın'dan sizden teslimat'ı sağlar belirtiğiniz zaman dilimi içerisinde vermiş olduğunuz adrese teslimatını hızlı bir şekilde Arat Kurye sağlar.

Arat Kurye Hizmetleri istanbul ilin avruba yakasından kasımpaşa merkez ofis olmaktadır,İstanbul'da her noktada Kuryeleri mevcuttur.

Arat Kurye sizlere vermiş olduğu Kurye Hizmetleri İstanbul ilin ve kocaeli il sınırlarından Kuryelerin çıkış noktaları olmakta,Yurdun hemen hemen her noktasında sizlere belirtmiş olduğunuz Kurye Hizmet türünü vermektedir.

Kuryelerimiz gönderinizin kaydını  0212 220 20 56 - 0212 238 32 04 operatörlerimize verdiğiniz taktirde en kısa süreden adresinizden sizden teslimatını sağlar,Belirtmiş olduğunuz zaman diliminden gönderinizi adresine teslimatını gerçekleştirir.

Alım teslimat'dan Sonra Sms,Mail ve vermiş olduğunuz telefon numarasıyla sizlere operatörlerimiz tarafından bilgi verilmektedir.
Teslimat bilgisi 3 kişiyle kesinlikle paylaşılmaz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24 Arat Kurye Hizm
Cumartesi 7/24 Arat Kurye Hizm-
Pazar 7/24 Arat Kurye Hizm-
Özel Durum 7/24 Arat Kurye Hizmetleri
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım