Bahçe Havuz San. Tic. A.Ş.

Bahçe Havuz San. Tic. A.Ş.

Cumhuriyet Mah. D100 Karayolu Cad. İstanbul Outlet Park Avm K:4 No:374/137 Büyükçekmece, İstanbul
Mesaj Gönder
Bahçe Havuz San. Tic. A.ş.
Fikret Çağırmak
Cumhuriyet Mah. D100 Karayolu Cad. İstanbul Outlet Park Avm K:4 No:374/137
Büyükçekmece , İstanbul
İş Alanları

Havuz Firmaları

Bahçehavuz, Bahçe Market Ve Havuz Malzemeleri Satışı, Sauna Malzemeleri, Jakuzi Masaj Havuzu, Spa Ve Buhar Odası Ürünleri İle Outdoor Spor Ürünlerinin Satışının Yapıldığı E-Ticaret Platformudur.

Bahçe Havuz San. Tic. A.ş. Hakkında

BahçeHavuz, bahçe market ve havuz malzemeleri satışı, sauna malzemeleri, jakuzi masaj havuzu, spa ve buhar odası ürünleri ile outdoor spor ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret platformudur.

Bahçehavuz, bahçe malzemeleri, peyzaj malzemeleri, bahçe market, sulama sistemleri, çim ayırıcı çim sınırlayıcı, çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, toprak, torf, gübre çeşitleri, çim gübresi, sıvı bitki besini, ağaç gübresi, bitki gübresi, organik gübre, otomatik sulama sistemleri, damlama sulama sistemleri, hobi bahçe malzemeleri ve küçük el aletleri ve bahçe sulama sistemi kategorilerinden oluşan geniş ürün içeriğiyle hizmet vermekteyiz.

Bahçeye havuz yapımı için hangi havuz malzemelerine ihtiyacınız var? Bahçe havuzu yaptırma maliyeti nedir? Mevcut havuzu tadilat yapmak kaça mal olur? benzeri sorularınıza cevap veriyor, mevcut havuz problemleriniz ve havuz malzemeleri fiyatları satışı için sizi mağazamıza bekliyoruz. Havuz yapımı fiyatları konusunda havuz malzemeleri maliyet-konfor detaylarını gözden geçirip ihtiyacınız olan havuz malzemeleri hangisi ise bilgilendiriyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-20:00
Cumartesi 08:00-20:00
Pazar 08:00-20:00
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım