BORDO BİLGİSAYAR&YAZILIM

BORDO BİLGİSAYAR&YAZILIM

tepebasi, Eskişehir
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Kurumsal Yazılım Gelıştırme Bordo Bilgisayar İş Çözümleri Organizasyonunuzun İhtiyaçlarına Göre Özel Olarak Hazırlanmış Yazılım Geliştirme Hizmetleri Sunar. Talebiniz Mobil, Web Yada Masa Üstü Uygulaması Da Olabilir, Biz Bordo Bilgisayar Olarak Kollarımı

Bordo Bilgisayar&yazılım Hakkında

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Bordo Bilgisayar bir bilgisayar teknolojileri ofisidir. Bordo Bilgisayar, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bordo Bilgisayar olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

Alanlarında uzman yazılım ve teknik destek kadromuzla sizlere bilgisayar teknolojileri konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00- 19:00
Cumartesi 09:00- 19:00
Pazar -
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım