ÇAĞDAŞ HİPERGRUP

ÇAĞDAŞ HİPERGRUP

Milli Egemenlik Cad. No:45/b Muratpaşa, Antalya
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Çağdaş Hipergrup
Ayhan Aygün
Milli Egemenlik Cad. No:45/b
Muratpaşa , Antalya
İş Alanları

Bilgisayar Tamiri

Çağdaş Hiper Grup ;elektronik, Bilgisayar, Projeksiyon , Ve Oem Parca Üzerine Satış Ve Onarım Yapmaktayız. Ayrıca ; Projeksiyon Sıfır Ve İkinci El Alınır Satılır .projeksiyon Lambasi Tamır Ve Satış Yapmaktayız..

Çağdaş Hipergrup Hakkında

Hiper Grup Bilişim Teknolojileri 2001 yılından bugüne başta Antalya olmak üzere Akdeniz bölgesinin tamamını hedefleyen bir IT/Bilişim Hizmetleri sunan bir şirkettir. Hizmetlerimiz arasında firmalara ve kuruluşlara profesyonel teknik servis hizmeti vermenin yanında bir alt iştirakimiz olan Hiper Teknik ile ihtiyaç olunan tüm donanımın tedariği ve satışını sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimiz bilgisayar ve tüm çevre birimleri konusunda deneyimli ve kaliteli hizmet vermesinin yanında, bu hizmeti en hızlı ve etkili şekilde sunmanın memnuniyetini yaşamaktadır.

Misyonumuz kaliteli hizmeti ekonomik çözümler ile müşterilerimizin ayağına getirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.
Vizyonumuz sürekli gelişen ve büyüyen bilişim sektörünü takip etmek, çağa ayak uydurmak ve girişimlerden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize en kaliteli ve kalıcı hizmetleri sunmaktır.

Hiper Grup gelişen ve büyüyen teknoloji sektöründe siz müşterilerimizin tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım