Elemental Wellness

Elemental Wellness

Acıbadem Mah. Çeçen Sok.no:19 Almondhill Sitesi A Kapısı Üsküdar/ İstanbul 34660 Üsküdar, İstanbul
Mesaj Gönder
Elemental Wellness
Yasemin Yakın
Acıbadem Mah. Çeçen Sok.no:19 Almondhill Sitesi A Kapısı Üsküdar/ İstanbul 34660
Üsküdar , İstanbul
İş Alanları

Spor Kulüpleri

Elemental Wellness Acıbadem Almondhill’ De 6 Bin Metrekarelik Alan Üzerine Kurulmuş Sağlıklı Yaşam Ve Spor Kompleksidir.

Elemental Wellness Hakkında

Elemental Wellness Acıbadem Almondhill’ de 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir.

 

Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş bu tesiste, uzman hocaların da desteği ile içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilirsiniz.

 

Burada geçirdiğiniz zamanda sadece kompleks sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacaksınız; Elemental Wellness’in sizi daha sağlıklı kılan ve mutluluk veren her aktivitesi sayesinde günlük hayatınızda da daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüğünüzü göreceksiniz.

 

Elemental Wellness’ta; olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, Elemental Spa & Pilates, yarı olimpik havuz, Gusto Restaurant, Vitamin Bar, Kids Club, jakuzi, sauna, buhar odası, Forma Store, özel soyunma odaları, güneşlenme bölümü, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.

 

Yogadan aerobiğe, dans derslerinden squasha, her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerin olduğu doğal yaşam alanımızda özel dinlenme bölümlerinde dilediğiniz zaman istirahat de edebilirsiniz.

 

Tesisimiz herkesi en geniş zaman aralığında kucaklayabilmek adına hafta içi; 06:00 – 24:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım