HAİRPOL SAÇ EKİMİ KLİNİĞİ ,SAÇ TEDAVİLERİ MERKEZİ

HAİRPOL SAÇ EKİMİ KLİNİĞİ ,SAÇ TEDAVİLERİ MERKEZİ

Barbaros Mah Begonya Sok No:3J Nida Kule Atatşehir /istanbul Adalar / İstanbul Ataşehir, İstanbul
Mesaj Gönder
Hairpol Saç Ekimi Kliniği ,saç Tedavileri Merkezi
Hairpol Saç
Barbaros Mah Begonya Sok No:3J Nida Kule Atatşehir /istanbul Adalar / İstanbul
Ataşehir , İstanbul
İş Alanları

Güzellik Salonları

Saç Ekimi Merkezi Olarak Kurulan Hairpol, Tıp Doktorları Ve Deneyimli Saç Ekimi Uzmanları İle Hem Saçınıza Hem De Sağlığınıza Gereken Özeni Göstermektedir.

Hairpol Saç Ekimi Kliniği ,saç Tedavileri Merkezi Hakkında

Saç ekimi merkezi olarak kurulan Hairpol, tıp doktorları ve deneyimli saç ekimi uzmanları ile hem saçınıza hem de sağlığınıza gereken özeni göstermektedir.

 

İki uzman doktor, Murat Konakçı ve Yaprak Konakçı tarafından kurulan Hairpol saç ekim merkezi, uzman tıp doktorları, deneyimli saç ekimi uzmanları, uluslararası hasta ilişkileri temsilcileri, hemşireleri, sağlık profesyonelleri, sağlık turizmi organizasyon yetkilileri, kurumsal iletişim ve pazarlama personeli ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara uluslararası saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.

 

Tüm saç ekimi işlemleri uzman anestezi doktoru gözetiminde, yüksek teknolojili ekipmanlar ile modern altyapıya sahip operasyon odalarında gerçekleştirilmektedir.

 

Hairpol saç ekimi uzmanları saç ekimi alanında 16 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bu tecrübeli ekip, FUE ve DHI yöntemlerindeki başarılı sonuçlar ve profesyonel yaklaşım sayesinde Hairpol kısa sürede Türkiye’de çok tercih edilen bir kliniklerden biri haline gelmiştir.

 

Hairpol, her şey dahil hizmetleri saç ekimi hastaları için konforlu bir süreç sağlar. En yüksek hasta memnuniyeti için Hairpol’ün sunduğu avantajlar; deneyimli tıp doktorları ve saç ekimi uzmanları, yenilikçi ekipmanlar, hastaları saç ekiminde rahatlatan yöntemler, verimli tıbbi tedaviler, nitelikli saç bakım ürünleri, güler yüzlü hasta temsilcileri, steril ortam ve cihazlar.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım