İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri

İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri

Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 4.yol No:7 Zeytinburnu Zeytinburnu, İstanbul
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri
Mehmet Varol
Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 4.yol No:7 Zeytinburnu
Zeytinburnu , İstanbul
İş Alanları

Branda Tente Çadır

İstanbul Otomatik Tente Firması Olarak Kaliteli Ürün Çeşitleri, Uygun Tente Fiyatları İle Hizmet Veriyoruz. Motorlu Pergola Tente Ve Tüm Gölgelendirme Sistemleri İçin Bilgi Alabilirsiniz.

İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri Hakkında

Kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan İstanbul Tente Bioklimatik pergola motorlu tente ve cam sistemlerini sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamakta ve mevsimsel sorunlara çözüm üretmektedir. 

35 yılı aşan sektör deneyimi ile hizmet veren İstanbul Otomatik Tente Firması olarak, kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesiyle 10.000 m2’lik üretim tesisinde dünya standartlarında çözüm üretmektedir. Sahip olduğu tesis ile yurt içi ve yurt dışı üretim kapasitesini büyütmüş ve yaşam alanlarına kattığı çözümlerle bugünkü profesyonel yapısına ulaşmıştır.

Motorlu tente, ve markalarının kalitesi ve güvenirliliği altında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak anahtar teslim çözümler sunan İstanbul pergole, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, konusunda uzman arge ekibi ile müşteri memnuniyetini ve portföyünü sürekli büyütmektedir.

5 kıtaya yayılan  bayi ağıyla müşterilerine hizmet sunan İstanbul branda sitemleri firması olarak, toplam kapasitesinin %60'ini, başta Avrupa olmak üzere; Amerika, Afrika ve Asya pazarlarına ulaştırmakta ve en güçlü çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım