Nobren Açık Parfüm

Nobren Açık Parfüm

Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. Meridyen Plaza No:1 Kat:2 - 236 Merter - İstanbul - Türkiye Zeytinburnu, İstanbul
Mesaj Gönder
Nobren Açık Parfüm
Ferdi Mert
Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu. Meridyen Plaza No:1 Kat:2 - 236 Merter - İstanbul - Türkiye
Zeytinburnu , İstanbul
İş Alanları

Parfümeri

Nobren Parfüm 2006 Yılında Kurulan Ve Sadece Parfüm Konusunda Uzmanlaşan Ve Mağazalaşmaya Devam Eden Bir Markadır. Nobren, Nobren Life Ve Rabarba İsimlerinde Üç Farklı Markası İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

Nobren Açık Parfüm Hakkında

Nobren Parfüm T.C. Sağlık Bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimleri altında İstanbul’da bulunan üretim merkezinde Avrupa Birliği normlarına, IFRA (İnternatıonal Fragrance Associaton) ve RIFM (Research Institıte For Fragrance Meterials) standartlarına uygun hammaddeleri seçerek üretimini gerçekleştirmektedir. Nobren Parfüm, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır. Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi AVRUPA BİRLİĞİ CPNP (Cosmetic Products Notification Portal)Bildirimleri yapılmıştır. Yaratılıcık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır. VİZYONUMUZ Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir. MİSYONUMUZ Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır. AMACIMIZ Müşterilerimizin istekleri ve hayalleri biçimlendirilmiş, yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmaktır. KALİTE ve DEVAMLILIĞI Kalite kontrol departmanımız üretim ve aktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir. Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişim sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimiz kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım