Op. Dr. Hakan Yüzer

Op. Dr. Hakan Yüzer

Çukurambar Mahallesi Öğretmenler Cad. No:5 D:6 06420 - Çankaya/ankara Çankaya, Ankara
Mesaj Gönder
Op. Dr. Hakan Yüzer
Op. Dr. Hakan Yüzer
Çukurambar Mahallesi Öğretmenler Cad. No:5 D:6 06420 - Çankaya/ankara
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Doktorlar

Op. Dr. Hakan Yüzer, Göz Cerrahisi Alanındaki Tetkiklerini Ve Tedavilerini Hem Ankara’Da Hem De İstanbul’Da Sürdürmektedir.

Op. Dr. Hakan Yüzer Hakkında

Op. Dr. Hakan Yüzer, 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden mezun olmuştur. Tıp Uzmanlık Sınavı’nda ilk yüze girmiştir. Göz hastalıkları ( Oftalmoloji ) alanında uzmanlaşarak, mesleki kariyerinde en üst seviyeye ulaşmıştır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında geliştirilen yeni tedavi yöntemlerini öğrenip, uzmanlığıyla birleştirmiştir. Özellikle, göz çevresi estetiğinde uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda Plexr plazma uygulayıcısıdır ve Türkiye’de uzmanlık eğitimleri vermektedir.

 

Bugüne dek ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere, çok sayıda başarılı operasyona ve tedaviye eşlik etmiştir. Ulusal ve uluslararası birçok seminere konuşmacı olarak katılmıştır.

 

2011 yılında Makedonya’da European Eye Hospital ve 2004 yılında da Türkiye’de İnci Göz Hastanesi’ni kurmuştur. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer, dünya genelinde geliştirilen her yeni tedavi ve operasyon yöntemini araştırıp öğrenmeye kendini adamıştır ve başarılarını daha da ileriye taşımaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09.00-18.00
Cumartesi 09.00-15.00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım