SEFER YILMAZ NİŞASTA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

SEFER YILMAZ NİŞASTA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Çakmak Mah.başak Sokak.no8 /10 Şehitkamil/gaziantep Sehitkamil, Gaziantep
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Sefer Yılmaz Nişasta San.tic.ltd.şti
Sefer Yılmaz Nişasta
Çakmak Mah.başak Sokak.no8 /10 Şehitkamil/gaziantep
Sehitkamil , Gaziantep
İş Alanları

Gıda Katkı Maddeleri

Sefer Yılmaz Nişasta San.tic.ltd.şti. Hakkımızda 1933’Den Beri Faliyette Bulunan, Bölgenin En Köklü Firmasıdır. Kurulduğu Günden Beri Müşteri İhtiyaç Ve İsteklerini Doğru Tespit Ederek Ve Uygun Çözümler Bularak Müşterilerin Memnuniyetini Kazanmıştır. Y

Sefer Yılmaz Nişasta San.tic.ltd.şti Hakkında

SEFER YILMAZ NİŞASTA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 

Üretim konumuz nişastasının çok geniş bir kullanım alanı mevcut bulunmaktadır. Nişasta tekstil sanayinde,eczacılıkta, çamaşırların kolalanmasında ve özellikle çocuk mamaları da dahil olmak üzere gıda sanayinde geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Kozmetolojide nişasta, güzellik maskelerinde kullanılan bazı yumuşatıcı pudraların bileşimine girer. Kağıtçılıkta, nişasta çözeltisi yapıştırıcı olarak kullanılır.

Tekstil Sanayi, nişastanın en geniş kullanım alanı olduğu bir sahadır. Tekstil sanayinde nişasta pamuklu dokuma sanayinde haşıl ve apre maddesi olarak kullanır. Bu tür kullanım Türkiye bakımından nişastanın en önemli tüketim alanlarından birini teşkil etmektedir.

Tekstil sanayinde kısa vade de nişastasının yerine ikame edilebilecek teknolojisi ve ekonomisi değerlendirilmiş, sınai ölçekte uygulamaya geçmiş başka bir mal yoktur. Ancak buğday, mısır, patates, pirinç gibi çeşitli hammaddelerden elde edilebilen nişasta cinslerinin birbirinin yerine ikame edilmeleri mümkündür.

Gıda Sanayinde nişastanın kullanım yerleri çok çeşitli olup, çeşitli unlu maddeler, tatlılar, ciklet, çocuk mamaları yapımında nişasta kullanılmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım