TAŞDELEN CADDE SÜRÜCÜ KURSU

TAŞDELEN CADDE SÜRÜCÜ KURSU

Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Caddesi Buluş Sokak No:1 Çekmeköy/istanbul Çekmeköy, İstanbul
Mesaj Gönder
Taşdelen Cadde Sürücü Kursu
Çiğdem Hanım
Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Caddesi Buluş Sokak No:1 Çekmeköy/istanbul
Çekmeköy , İstanbul
İş Alanları

Sürücü kursları

Bizi Farklı Kılan Ve Ogrencilerimizin Güvenlerinin Devamını Sağlayan Bu Eğitim Anlayışımız Olmuştur

Taşdelen Cadde Sürücü Kursu Hakkında

Kursumuz, 07/08/2015 Tarihinde açılarak Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( A2 ve B) sınıflarında sürücü sertifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel eğitim araçları ile her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir.Hafta içi kurslarının teorik ders programları akşam programı olarak uygulanmaktadır.  Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir.  Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan  trafikte rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.    

VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ; 

          Kuruluş amacımız; sürücü eğitimi alanında yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin en iyi Sürücü kursu olmak. Özel Taşdelen Cadde Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu olarak, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına (programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermektir.Bu sayede, personelimizin çalışmaktan gurur  duyduğu, Türkiye’nin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır .

          Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktır.  Kursumuz bu nedenle  “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Yapmak istediğim hedeflerimden biride ehliyet almaktı başta biraz zorlandım ama Taşdelen CADDE Sürücü kursu sayesinde bütün tedirginliklerimi yendim bana çok ama çok yardımcı oldular. çok teşekür ederim desteklerinizden dolayı Kesinlikle

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım