Yönetimhane Profesyonel Apartman Ve Site Yönetim

Yönetimhane Profesyonel Apartman Ve Site Yönetim

İdealtepe Mahallesi Coskun Sokak No18/a Maltepe İstanbul Maltepe, İstanbul
Mesaj Gönder
Yönetimhane Profesyonel Apartman Ve Site Yönetim
Gökhan Işık
İdealtepe Mahallesi Coskun Sokak No18/a Maltepe İstanbul
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Firmamız Apartman, Site Ve İş Merkezlerinin Yönetimi, Temizlik İşlerinin Yürütülmesi Ve Mülk Yönetimi Amacı İle 2013 Yılında İstanbul İlinde Kurulmuş Olup, Kurulduğu Günden Bugüne Dek Müşteri Odaklı, Kaliteli Ve Etkili Yöntemleriyle Çözüm Ortağınız Olarak

Yönetimhane Profesyonel Apartman Ve Site Yönetim Hakkında

Firmamız apartman, site ve iş merkezlerinin yönetimi, temizlik işlerinin yürütülmesi ve mülk yönetimi amacı ile 2013 yılında İstanbul ilinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne dek müşteri odaklı, kaliteli ve etkili yöntemleriyle çözüm ortağınız olarak yanınızdadır.

 

Herkesin üstlenmekten kaçındığı bir sorumluluk olan apartman ve site yönetimi konusunda; profesyonel kadromuzla, apartmanınızın muhasebe, hukuk ve temizlik işlemleri, aksamadan düzenli ve titiz bir şekilde tarafımızca takip edilirken, sizlere komşularınızla keyifli zaman geçirmek kalır.

 

Aidatları takip etme, ödeme işlemlerinde kolaylıklar sağlama, yasal süreçleri yerine getirme gibi pek çok konuları daha hızlı ve kolay bir şekilde halletmeniz için size çözümler sunuyor, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamanızı sağlıyoruz.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize en iyi hizmeti, en ekonomik, hukuka uygun, yenilikçi şekilde vererek sektörde lider olmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz;

Her zaman müşteri odaklı düşünerek, memnuniyeti en üst seviyede tutup, site-apartman yönetimi sektöründe ihtiyaçlarınıza yaratıcı ve kalıcı çözümler sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
fourplay
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım