Bireysel Kullanıcı Sözleşmesi

 

Goldfirma.com Sözleşme Metni

Üyelik şartlarımız Gold Üyeler için farklıdır, bu Üyelik Sözleşmesi tamamen kullanıcı tabanlıdır.

NOT : Normal üyelik ücretsizdir, Silver ve Gold Üyelikler ücretlidir.!

Üye, kayıt esnasında Goldfirma.com’a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

Üye, Goldfirma.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.

Üye, Goldfirma.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresini başkalarına kullandıramaz ve devredemez.

 Goldfirma.com'da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Goldfirma.com sorumlu tutulamaz, üye bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Üye, Goldfirma.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.

Üye, Goldfirma.com'un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya Goldfirma.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz.

Goldfirma.com gönderilen dokümanların yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkilidir.

Goldfirma.com gönderilen dokümanın ne zaman, nasıl, hangi formatta ve ne kadar süre ile yayınlanacağına Goldfirma.com karar verir.

Goldfirma.com üyesi olmayan kişilerin dokümanları Goldfirma.com yayınlanmaz.

Goldfirma.com yayınlanan dokümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

 Goldfirma.com yayınlanan dokümanların, üyenin ve Goldfirma.com.tr dışındaki üçüncü kişi veya kişiler tarafından izinsiz olarak yayınlanması durumunda Goldfirma.com gurubu bu konuda eğer itilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise Uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilme hakkına sahiptir.

Goldfirma.com her hangi bir anda hiç bir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, hizmete son verme ve/veya hizmetin şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

Üye Goldfirma.com kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uyacağını resmen onaylar.

Goldfirma.com’dan üye hiç bir karşılık beklemeden, hizmet kalitesinde üyelik koşullarını kabul eder veya etmez, bu maddeleri üye üyeliğimi kabul et butonunu onaylayarak peşinen kabul eder bu maddeler tüm üyeler için geçerlidir.

Üyelik haklarının korunması ve bilgilerinin bir üçüncü şahsa dağıtılmayacağını Goldfirma.com peşinen kabul eder, sizlerin de bu anlaşma maddelerine uyacağını saygı duyacağınızı umar.

Yukarıda belirtilen maddeler T.C. Kanunlarının elverdiği kanun çerçevesi içeresinde, her üye için geçerlidir.

Bu maddeleri üye okusun veya okumasın bu maddeler yine geçerlidir.

Belirtilen maddeler bu sayfa var olduğu sürece geçerlidir.

Bu maddelere uymayan üye hakkında doğacak her türlü maddi değeri üye peşinen kabul eder, bunlara ilave olarak ( Avukat ve Mahkeme vb.) masrafları da dahildir.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım