AYDINLAR TEMİZLİK VE BİNA,SİTE,APARTMAN YÖNETİMİ

AYDINLAR TEMİZLİK VE BİNA,SİTE,APARTMAN YÖNETİMİ

Gaziilyas Mahallesi İnönü Caddesi No: 57/a Edremit / Balıkesir Edremit, Balıkesir
Mesaj Gönder
Aydınlar Temizlik Ve Bina,site,apartman Yönetimi
Tarık Tan
Gaziilyas Mahallesi İnönü Caddesi No: 57/a Edremit / Balıkesir
Edremit , Balıkesir
İş Alanları

Temizlik Firmaları

Firma Olarak Yöneticilik ,bina ,site ,apartman Yönetimi ,yöneticiliği Ve Villa Temizliği ,daire Temizliği ,ev Temizliği ,ofis Temizliği ,büro, Otel Temizliği ,motel ,pansiyon Temizliği ,merdiven Temizliği Hizmetleri Göz Önüne Alındığında Bir Marka Değe

Aydınlar Temizlik Ve Bina,site,apartman Yönetimi Hakkında

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz yöneticilik ,edremit bina yönetimi  ,edremit site yönetimi ,edremit apartman yönetimi ve villa ,daire,ev ,ofis ,büro otel,motel ,pansiyon ,merdiven temizlik hizmetleri göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz Edremit körfezi ve çevre ilçelerde ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

 

 Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Hizmet bölgelerimiz : Ayvalık ,Burhaniye ,Akçay ,havran ,küçükkuyu ,güre ,altınoluk ,Edremit

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım