BİLCEN GIDA

BİLCEN GIDA

Kemalpasa, İzmir
Mesaj Gönder
İş Alanları

Web Tabanlı Şirketler

Firmamız Güvenilir, Kaliteli Ürünler Sunarak, Dürüst Hizmet Ve Satış Politikası İle Çok Kısa Sürede Sektördeki Önemli Firmalar Arasına Girmeyi Başarmıştır. Bilcen Gıda Olarak, Gıda Sektöründe Faaliyet Gösteren Geniş Bir Yelpazede Müşteri Portföyü Bulunmak

Bilcen Gıda Hakkında

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bilcen Gıda olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarında sürekli bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda Uluslararası ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek şekilde ürün çeşitliliğini artıracak donanım, yatırım ve birikime sahiptir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım