DEVA SAĞLIK KABİNİ

DEVA SAĞLIK KABİNİ

30 Ağustos Mah. 7216 Sk. Meltem Sitesi Mavi Koy Apt.no: 7 Bg İç Kapı No: 1 Menemen/ İzmir Menemen, İzmir
Mesaj Gönder
Deva Sağlık Kabini
Deva Sağlık
30 Ağustos Mah. 7216 Sk. Meltem Sitesi Mavi Koy Apt.no: 7 Bg İç Kapı No: 1 Menemen/ İzmir
Menemen , İzmir
İş Alanları

Hastaneler

Deva Evde Bakım ,evde Sağlık ,evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Deva Sağlık Kabini Hakkında

Deva Sağlık Kabini olarak kurulduğumuz günden bu yana hasta sağlığını ön planda tutuyoruz. Alanında uzman kadromuz, son teknoloji cihazlarımız ve mobil hastanelerimiz ile hastaneyi ayağınıza getiriyoruz. İzmir bölgesinde faaliyet gösteren, ek olarak Manisa, Aydın ve Balıkesir gibi çevre illerde de faaliyetlerine devam eden firmamız evde bakım hizmetini farklı bir boyuta taşıyor.

Uzman Kadro

Alanında uzman ekibimiz sayesinde müdahalelerimiz yerinde ve doğru şekilde gerçekleşmektedir. Deneyimli hemşirelerimiz, profesyonel doktorlarımız ve yine işinde usta hasta bakıcılarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde hastalarınızı yatağından kaldırmadan hastane ortamında gibi hissettirebilirsiniz. Bu ortamın tam anlamıyla sağlanmasına imkân tanıyabilirsiniz.

İzmir ve Çevre İllerde Hizmetinizdeyiz

İzmir başta olmak üzere Manisa, Balıkesir gibi çevre illerde de hizmet veriyoruz. Mobil hastane anlayışını birçok il, ilçe ve beldeye taşıyoruz. Alacağınız hizmet kapsamında hastane olmasa bile doktor, hemşire ve tüm hastane teçhizatını ayağınıza getiriyoruz.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde sürekli bakım hizmetlerimiz sayesinde hastalarınızın tedavi süreçlerini hızlandırıyoruz. Yapılan özel muayeneler ve tetkikler ile hastane ortamını aratmayacak kalitede bir sağlık hizmeti almanız Deva Sağlık ile mümkün. Buna ek olarak 7 gün 24 saat boyunca sağlık hizmeti almanıza olanak tanıyoruz. Günlük olarak hemşire ve doktor hizmeti sunmaktayız.

Evde Fizik Tedavi

Fizyoterapistlerimiz evlerinize gelerek kaza veya ameliyat sonrası gereken fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede evden çıkmadan eski halinize kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Evde Bebek Bakımı

Yeni bebek sahibi olmuş annelerin tüm süreçlerinde yanında oluyoruz. Bu alanda uzman olan emzirme hemşiresi eşliğinde anne ile bebek arasındaki bağın güçlenmesi Deva Sağlık ile mümkün hale gelmektedir. Buna ek olarak psikolog ve farklı alanında uzman hekimler ile tüm sağlık birimlerini evinize taşıyor, hastaneyi evinize getiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Enjeksiyon ,

Pansuman ,

Tırnak çekimi ,

Sünnet pansumanı ,

Atom serum takviyesi ,

Glutatyoon takviyesi ,

Yara bakımı ,

Hasta bakkımı ,

Sonda takma değiştirme ,

Şeker tansiyon ölçümü takibi ,

Evde fizik tedavi ,

Evde bebek bakımı kontrolü ,

Evde sürekli bakım hizmeti ,

Evde sağlık hizmetleri ,

Evde serum hizmeti ,

Evde hemşirelik hizmeti ,

Tıbbi cihaz destek hizmeti ,

Anne bebek eğitimi ,

Yenidoğan eğitimi ,

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım