Didyma Altınkum Turizm Taşımacılık

Didyma Altınkum Turizm Taşımacılık

Hisar Mahallesi Özgürlük Caddesi Atatürk Bulvarı No 130 Aydın / Didim didim, Aydın
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Didyma Altınkum Turizm Taşımacılık
Şahin Taylan
Hisar Mahallesi Özgürlük Caddesi Atatürk Bulvarı No 130 Aydın / Didim
didim , Aydın
7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Telefonlarımız Ve Her Türlü Araç İhtiyacınıza En Kısa Sürede ! ( Vito , Minibüs , Midibüs Ve Otobüs ) İle Cevap Verebilmekteyiz.

Didyma Altınkum Turizm Taşımacılık Hakkında

Didim de Kuruluşumuzdan itibaren geçen 10 yılı aşkın tecrübemizle içinde pek çok seçkin firmaya titiz ve nitelikli hizmetler verebilmenin karşılığını yine sizler tarafından tercih edilerek görüyoruz. Didyma Altınkum Taşımacılık, Turizm Taşımacılığı ve faaliyetlerine ağırlık vermiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar hep ilkleri ve daha iyiyi hedefleyen firmamız bugünden sonrada aynı hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.
7/24 Saat ulaşabileceğiniz telefonlarımız ve her türlü araç ihtiyacınıza en kısa sürede ! ( Vito , Minibüs , Midibüs ve Otobüs ) ile cevap verebilmekteyiz.
"Mutlak müşteri memnuniyeti" ilkesi ile hareket eden firmamız deneyimli personelleri, trafik kurallarına saygılı sürücüleri, araçlarıyla beklentilerinize cevap vermekten onur duyar. Bizim işimiz memnuniyetiniz, vaat etmiyoruz, söz veriyoruz, önce itibar sonra kazanç diyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım