Hill Son's Coffee

Hill Son's Coffee

Mustafa Kemal Mh. 2124 Sk. 14/b Çankaya- Ankara Çankaya, Ankara
Mesaj Gönder
Hill Son's Coffee
Soner Erdemirci
Mustafa Kemal Mh. 2124 Sk. 14/b Çankaya- Ankara
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Kafe

Aslına Bakılırsa Hill Ve Sons'un Temelleri Bundan Tam 23 Yıl Öncesine Dayanmaktadır. 1998'te İlkokul 4. Sınıfta Yolları Kesişen, 2016'ta Birbirlerinin Hayat Arkadaşı Olmaya Söz Veren Hilal Ve Soner'in Hikayesidir Hill Son's Coffee.

Hill Son's Coffee Hakkında

Aslına bakılırsa Hill ve Sons'un temelleri bundan tam 23 yıl öncesine dayanmaktadır. 1998'te ilkokul 4. sınıfta yolları kesişen, 2016'ta birbirlerinin hayat arkadaşı olmaya söz veren Hilal ve Soner'in hikayesidir Hill Son's Coffee.

2018'de hayatlarını birleştirdikleri sevgiyle bir hayal kurdular. İkisinin de ortak hayali insanların sevgiyle, mutlulukla ve pozitif enerjiyle dostlarıyla bir arada güzel vakit geçirip kendilerini evlerinde aileleriyle birlikteymiş gibi hissedip unutamayacakları anılar biriktirmekti. Bu sevgi dolu işletmede özenle seçilmiş farklı bölgelere ait nitelikli kahvelerinizi keyifle içebilir, anne mutfağında titizlikle hazırlanmış tatlılarınızı afiyetle yiyebilirsiniz.

Hill Son's Coffee'nin bundan sonraki hayali 4 yıldır bir çocuk gibi özenle büyüttükleri kahve dükkanlarını ve bu sevgi konseptini tüm Türkiye'ye yayarak ailelerini büyütmek. Sizlerde bu sevgi topluluğunun bir parçası olmak isterseniz iletişime geçmeyi unutmayın...

Web Sitemiz : https://www.hillsonscoffee.com

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ogretmenara
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım