İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı

İlçe Millî Eğitim Müdürlerine yönelik Eğitim Yönetimi çalıştayı 19-23 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. Bakanlığımız birimlerince yapılan çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, yürütülmekte olan müfredat güncelleme süreci,

İlçe Millî Eğitim Müdürlerine yönelik Eğitim Yönetimi çalıştayı 19-23 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Bakanlığımız birimlerince yapılan çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, yürütülmekte olan müfredat güncelleme süreci, kabul edilenlerin paylaşılması ile mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla; Genel Müdürlüğümüzce, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü ile koordineli olarak tüm ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik düzenlenen “İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi” çalıştayı 19 Aralık 2016 tarihinde başlamış olup 23 Aralık 2016 Cuma günü Sayın Müsteşarımızın konuşmaları ile nihayete erecektir.

Tüm ilçe millî eğitim müdürlerinin katıldığı eğitim yönetimi faaliyetinde; Bakanlığımız merkez teşkilatı üst düzey yöneticileri, Gazeteci-Yazar Abdurrahman DİLİPAK ile Ahmet TAŞGETİREN ve akademisyenler tarafından başta 15 TEMMUZ MİLLÎ İRADE ZAFERİ konuları olmak üzere bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Programın başarı ile uygulandığı ve amacına ulaştığı ifade edilmiştir.

Yöneticilerin motivasyonlarını artırarak kişisel ve meslekî gelişimlerine katkı sağlayacağı düşünülen bu çalışma ile milletimizin millî iradeye sahip çıkma iradesinin taçlandığı 15 Temmuz Millî İrade Zaferinin nesilden nesile aktarılmasında da önemli bir işlev görecektir.

Kaynak: http://ogm.meb.gov.tr/www/ilce-mill-egitim-mudurleri-egitim-yonetimi-calistayi/icerik/516

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


©2016-2022 GOLD Firma Rehberi | İskenderun Firma Rehberi| İskenderun Web Tasarım